Zou goed kunnen, maar dat schrijven ze nietGijs Sonneveld schreef: ↑19 feb 2021, 09:21 Ik denk dat ze bedoelen dat als je 9 ronden rijd ipv 8 dat dan alleen de 8 ronden tellen. Iets in die trant

Zou goed kunnen, maar dat schrijven ze nietGijs Sonneveld schreef: ↑19 feb 2021, 09:21 Ik denk dat ze bedoelen dat als je 9 ronden rijd ipv 8 dat dan alleen de 8 ronden tellen. Iets in die trant
Dan ga ik ervan uit dat je niet 9 ronden of meer met een geldende tijd mag/kan rijden.
En daar maak jij uit op dat als je 9 aaneengesloten ronden rijdt je complete stint ongeldig is?
Zoals ik het interpreteer wel !Lennart Lippens schreef: ↑19 feb 2021, 10:13En daar maak jij uit op dat als je 9 aaneengesloten ronden rijdt je complete stint ongeldig is?![]()
Heb nog wel de neiging om de mening van Bram met een korreltje zout te nemen, dit door zijn uitspraken in zijn stream over Toro Noir en mijn broer Patrick (dus echt niet) , maar in dit geval ben ik het 100% met hem eens.Bram Kuipers schreef: ↑19 feb 2021, 13:35 Dus omdat iemand in een stint 1/2x het verkloot, voor de 3e keer naar buiten gaat, in de stint zit, niet zeker weet of die nu 7 of 8 rondjes al gereden heeft, dus dan maar 1 extra rondje rijdt voor de zekerheid moet "gestraft" worden als hij 1 ronde te veel heeft gereden.
Sorry maar in welke wereld leef je dan. Als je 1 outlap en 8 rondjes rijdt is het voldoende. Rij je dan 1 outlap en 9 rondjes, be my guest. We pakken alleen die 8 rondjes.
Bram , dit staat nergens beschreven of ik heb het over het hoofd gelezen/gezien. ( dan had in de openingspost moeten staan 1 outlap , 8 of meer getimede rondes waarbij alleen de eerste 8 ronden tellen voor het gemiddelde)Bram Kuipers schreef: ↑19 feb 2021, 13:35 Rij je dan 1 outlap en 9 rondjes, be my guest. We pakken alleen die 8 rondjes.
Maar dan vraag ik me af, waarom je je druk maakt om de enkele personen die dan net dat ene extra rondje heeft gereden. Enige wat in mijn hoofd dan speelt is dat die persoon niet zeker meer wist of die al 7/8 rondjes had gereden.Ron Schmitz schreef: ↑19 feb 2021, 14:21Bram , dit staat nergens beschreven of ik heb het over het hoofd gelezen/gezien. ( dan had in de openingspost moeten staan 1 outlap , 8 of meer getimede rondes waarbij alleen de eerste 8 ronden tellen voor het gemiddelde)Bram Kuipers schreef: ↑19 feb 2021, 13:35 Rij je dan 1 outlap en 9 rondjes, be my guest. We pakken alleen die 8 rondjes.
Zo ongeveer 9/10 van de rijders heeft wel begrepen dat er 1 outlap en 8 getimede rondes gereden moesten worden en daar hun best voor hebben gedaan om neer te zetten wat de organisatie gevraagd heeft , door niet rondes meer of minder te rijden.
1/10 van de rijders hebben dus , ook door omstandigheden, minder rondes gereden of zelfs meer rondes gereden.
See you on track![]()
Je zit in server 1, zie andere forum post van de uitslag.Ger Peeters schreef: ↑19 feb 2021, 15:02 Ik ben een van de rijders die volledig onbewust 9 laps heeft gereden, zag het pas toen ik stopte en was al lang blij eindelijk een complete stint te hebben gehaald. Ik kan niet tellen en rijden tegelijk, had geen moertjes of kattebrokjes bij de hand om me te helpen.
Ik was trouwens allang blij dat mijn stint 9 laps bleek te zijn want ik wist dat de laatste lap de belabberdste uit het rijtje was.
Maakt me verder ook helemaal niet uit in welke server ik zo meteen start bij aanvang seizoen. Ik heb toch gewoon plezier met racen en helemaal geen zin om regeltjes links of rechtsom te interpreten.
Dus als een stint van 9 timed laps alsnog als niet geldig worden gezien 'so be it'.
Dus tot in server 2 of 1, wordt hoog tijd dat eea weer gaat beginnen.