Op verzoek worden er een aantal bandenstapeltjes neergezet op en rond het circuit, ben daar gisteren mee begonnen
Is het ook een idee om die in de apex van de 2e bocht in de laatste chicane te zetten bij wijze van waarschuwing? De betonnen 'sleeping policemen' die er liggen zijn in principe net zo hoog als de rest, alhoewel daar bij de vorige test aan getwijfeld werd. De bandenstapels fungeren dan een beetje als visuele cue dat je niet teveel risico moet nemen aldaar. Ik heb bij trackdays ook al wat zien staan. Om onoverzichtelijke situaties te voorkomen stapel ik ze dan 3 hoog ipv 5. Voor of tegenstanders? Racecomissie?
In de pitlane zal ik er ook een aantal plaatsen, waaronder op de plek waar de tankinstallaties in een later stadium zullen komen. Ook deze zijn 3 hoog zodat je er nog wel overheen kunt kijken.
Niet alle verbeter punten tov vorige keer zullen doorgevoerd zijn, simpelweg door tijdsgebrek. Op een paar puntjes zal ik nog wat dingen verbeteren zodat het er op de stream wat minder rough around the edges eruit zien maar verwacht geen wonderen. Zaterdag is deadline dag, hoe dan ook
